logo fotograf slubny

Marta i Zbyszek

Cieplutko......

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

                                                                                                                        Don McCullin

8.sierpień 2015 upalny, nerwowy a jednak wyczekiwany dzień…Dzień naszego ślubu. Wyjątkowy dzięki osobom, które nam towarzyszyły ,które wprowadziły magiczną i spokojną atmosferę ,przed którymi nie musieliśmy czuć skrępowania zawstydzenia…niewątpliwie jedna z tych osób byłeś Ty –Andrzeju Bieńkowski.

Twoje zdjęcia zobrazowały takie piękno tej uroczystości, emocje, uczucia które nam towarzyszyły, że oglądając je możemy przeżywać ten dzień jeszcze raz i za każdym razem zakręci się łza w oku.

 Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego Fotografa ,sprawiłeś że w twojej obecności czuliśmy się nie jak z obcą osoba lecz z  dobrym przyjacielem choć znaliśmy Cię tak krótko…Dziękujemy Tobie za Twój ogrom pracy, za zaangażowanie i serce które z tą pracą połączyłeś…

Marta i Zbyszek

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellu,s fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis.Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellu,s fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis.