logo fotograf slubny

PONADCZASOWY REPORTAŻ ŚLUBNY...

Cieszę się z każdego reportażu, bo to kolejna okazja, aby poznać wspaniałych ludzi i dzięki nim stworzyć piękne, naturalne i autentyczne obrazy. W jakim stylu fotografuję? Uwielbiam chwytać wszystkie te chwile, które dzieją się i umykają tak szybko, że nie zdajemy sobie z nich sprawy, dopóki nie ujrzymy ich na zdjęciach. Łączę fotografię współczesną i reportaż ślubny. Każdy ślub jest niepowtarzalny, każdy jest wyjątkowy, każdy ma inną barwę i nastrój. W dyskretny sposób staram się uchwycić przeżycia, zaangażowanie i emocje, które towarzyszą Wam tego dnia.

Uwielbiam spędzać czas z Parą Młodą. Jestem do Waszej dyspozycji przez cały dzień (lub dni, jeśli takie będzie Wasze życzenie), dostosuję się do Waszego planu. Najważniejsze, abyście czuli się swobodnie. Reportaż ślubny, który oferuję, to tworzenie obrazów z elegancją i smakiem, spontanicznych i pełnych wzruszeń. Naturalnych i ponadczasowych. Obrazów, które pokażą Wasze oczekiwanie i poruszenie, Wasze spojrzenia, Waszą miłość i szczęście. Obrazów, które po latach pozwolą Wam wrócić pamięcią do tych wszystkich chwil, przeżyć je i poczuć raz jeszcze. Fotografuję od lat, ale obserwowanie reakcji Par Młodych w chwili, gdy oglądają moje zdjęcia po raz pierwszy, jest dla mnie niezmiennie największą nagrodą. Zdjęcia ślubne, które będziecie chcieli oglądać znowu i znowu … Zapraszam.

OSTATNIO NA BLOGU

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 11 Września 2017 w kategorii Reportaż ślubny

Czas strasznie szybko płynie. Dopiero co spotykaliśmy się w studio a tu już jest po Waszym ślubie. Było pięknie!!! 

Dzięki takim ślubom jak Wasz, przypominam sobie czemu tak bardzo lubię fotografię ślubną. 

Dziękuję i życzę duuuuuuuużo szczęścia!

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 21 Kwietnia 2017 w kategorii Reportaż ślubny

Już w niedzielę spotykam się z cudownymi młodymi ludżmi w studio. Karolina i Damian, bo to o nich piszę, pogodni i ciepli, pełni optymizmu przy każdym naszym spotkaniu zarażają mnie swoimi dobrymi emocjami. Mam tylko nadzieję, że nie speszy ich nadto otoczenie tak inne od rzeczywistości w której się poruszają. Relacja z efektów w zakładce Galeria i na fb.