Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/webstorm/ftp/andrzejbienkowski.pl/templates/blog_group_site.php on line 153
Sprzęt fotograficzny
logo fotograf slubny

Sprzęt fotograficzny

Michal, 7 Kwietnia 2017 w kategorii Sprzęt fotograficzny

Praca fotografa to ciągłe poszukiwanie nowych pomysłów a do ich realizacji potrzebna jest taka mała zazwyczaj czarna puszka z otworem i coś na czym można utrwalić obrazy. Od stu pięćdziesięciu lat nieodmiennie tak to funkcjonuje zmienia się tylko w zależności od rozwoju naszej cywilizacji a fotografia zawsze była, odkąd powstała, w forpoczcie stosowania najnowszych technologii. I dlatego jako fotografowie ślubni w swojej pracy bardzo dużą wagę przywiązujemy do sprzętu, który pozwala nam zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości jednocześnie ciągle sięgamy do magicznego świata fotografii analogowej. Jeśli mieliby Państwo jakieś pytania dotyczące również spraw technicznych to zapraszam do skontaktowania się z nami. 

OSTATNIO NA BLOGU

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 26 Kwietnia 2018 w kategorii Reportaż ślubny

Każdy ślub ma swoją historię pisaną w sposób szczególny poprzez wydarzenia tego jedynego, wyjątkowego dnia. Ja, jako fotograf ślubny mam ten szczególny przywilej, iż zapisuję tę historię za pomocą najpiękniejszego medium jakim jest fotografia. Nie inaczej było w tym przypadku.

Niebagatelną rzeczą, która spędza sen z powiek nowożeńcom jest pogoda (ciekawe dlaczego?;)).

Tak też było i w tym przypadku, bo to od niej zależało zrealizownie planu przelotu na przyjęcie tym bardziej, że od rana aura była mocno kapryśna i zmienna.

Żadna inna kwestia nie budziła takiego niepokoju, tym bardziej, że reszta rzeczy była dopięta na ostatni guzik i nawet z zapasem.

Po ceremonii - życzenia, i ... pędzimy na lotnisko! 

Lecimy? - Lecimy!

Niepokój zastępuje radość na twarzach głównych bohaterów.

A pogoda?

Jakby chciała zrekompensować całodzienne huśtawki nastrojów nagrodziła Ich przepięknym zachodem Słońca co też można zobaczyć na fotografiach. 

Ten ślub, to czerwone usta Marty i jej wymarzona suknia ślubna, to spełnione marzenie Maksymiliana o wspólnym locie śmigłowcem na przyjęcie, to zabytkowy kościół i sakrament, to goście, to przyjęcie, to emocje:niepewność, oczekiwanie, radość, zaduma, szczęście.

 

To przede wszystkim Oni: Marta i Maksymilian od dzisiaj razem!

Dziękuję, że mogłem tam z Wami być. 

Jeszcze raz: Wszystkiego Najlepszego!

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 11 Września 2017 w kategorii Reportaż ślubny

Karolina i Damian to jest tytuł kolejnej historii.

Niewielki, stareńki kościół gdzieś nieopodal ogromnego miasta, którego światła można dostrzec w nocy. Grupa bliskich sobie ludzi czekających w skupieniu na coś, co się ma za chwilę wydarzyć. Oni wszyscy wiedzą, że za chwilę Karolina wraz z Tatą podejdzie do czekającego na nią Damiana i zacznie się to do czego tak długo się przygotowywali. I podchodzą, Damian wstaje i...... fotografie w galerii niech Państwu opowiedzą ciąg dalszy. 

Migaffka na salę weselną: pierwszy toast, pierwszy taniec, spotkania, rozmowy, tańce, wzruszenia, prezenty, zabawa a obok piękny, majestatyczny las i Oni: Karolina i Damian - cały czas razem.

Dzięki takim ślubom jak Wasz, przypominamy sobie czemu tak bardzo lubimy fotografować śluby. 

Dziękujęmy Wam i życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia!