logo fotograf slubny

Reportaż ślubny

Mając świadomość, że dla Pary Młodej wykonany przeze mnie reportaż ślubny stanowić będzie pamiątkę na całe życie, oferuję pakiety zdjęć ślubnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Zdjęcia ślubne, prezentacja multimedialna z podkładem muzycznym oraz internetowa galeria zdjęć ślubnych to tylko niektóre z elementów poszczególnych pakietów.
Zdjęcia ślubne zamieszczane w albumie poddawane są profesjonalnej obróbce, starannie edytowane i retuszowane. Z każdą Parą podpisuję umowę, w której dokonujemy wyboru albumu oraz koloru kart albumowych. Uzgadniamy także szczegóły co do kolorystyki zdjęć, zakresu edycji i retuszu. Ponieważ jako fotograf ślubny podróżuję po całym kraju, dla ułatwienia wszystkie pakiety zawierają w sobie koszty dojazdu do miejsca ślubu na terenie Polski. Plener ślubny w dniu innym niż dzień ślubu oraz plenery zagraniczne ustalane są indywidualnie. Na życzenie zapewniam pracę drugiego profesjonalnego fotografa ślubnego. Jeśli chcecie otrzymać szczegółową ofertę, bardzo proszę o kontakt.

OSTATNIO NA BLOGU

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 21 Kwietnia 2017 w kategorii Reportaż ślubny

Już w niedzielę spotykam się z cudownymi młodymi ludżmi w studio. Karolina i Damian, bo to o nich piszę, pogodni i ciepli, pełni optymizmu przy każdym naszym spotkaniu zarażają mnie swoimi dobrymi emocjami. Mam tylko nadzieję, że nie speszy ich nadto otoczenie tak inne od rzeczywistości w której się poruszają. Relacja z efektów w zakładce Galeria i na fb.

Wpis dodał Andrzej Bieńkowski w dniu 15 Kwietnia 2017 w kategorii Reportaż ślubny

Kolejna sesja w moim studio tym razem  z Elizą i Tomaszem. Wyjątkowi ludzie, bardzo interesujący, ciepli o bardzo ciekawych osobowościach. Praca w ich towarzystwie okazała się bardzo owocna czego dowodem są tajemnicze portrety ale też pełne radości wspólne ujęcia. Praca z nimi po raz kolejny przypomniała mi dlaczego tak lubię fotografować. Po prostu: kocham ludzi

Dziękuję Wam za to, że mogłem choć chwilę pobyć z Wami w Waszym Świecie!