Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/webstorm/ftp/andrzejbienkowski.pl/templates/offer_group_site.php on line 36
Opinie Klientów
logo fotograf slubny

Opinie Klientów

Najcenniejsze są dla mnie Państwa opinie, to one są najlepszym motywatorem do dalszej, jeszcze cięższej pracy. Za wszystkie bardzo dziękuję!

 

Radość, radość...

Andrzej jesteś fotografem którego talent i pasja to fundamenty wykonywanej przez Ciebie pracy. Jesteś profesjonalistą w swoim zawodzie. Pracujesz dyskretnie, a jednocześnie potrafisz uchwycić niezwykłe momenty. Jesteś przesympatycznym człowiekiem, wprowadzającym luźną i przyjazną atmosferę. Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, które za każdym razem gdy je oglądamy dają nam wiele radości i wzruszeń:)

Ślub z lotu ptaka

Andrzeju, nie potrzebujesz referencji, profesjonalizm broni się sam – wystarczy spojrzeć na fotografie. Niemniej warto nadmienić, iż była to czysta przyjemność - współpraca z osobą, dla której fotografia nie jest tylko wyuczonym zawodem, ale przede wszystkim pasją przejawiającą się na każdym etapie współpracy.

Cieplutko......

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali.”

                                                                                                                        Don McCullin